Samsung Email Plus Nedir?

/ 1 Ağustos 2019 / 747 / yorumsuz
Samsung Email Plus Nedir?

Samsung tarafından mail uygulaması yerine geçecek olan Email Plus’ın ne olduğu hakkında bilgi vereceğiz. Samsung cep telefonunu kullanan kullanıcılar Google’dan bir uyarı mesajı aldı. Aldıkları mesaja göre, Google tarafından mail uygulamasının yeterli bir güvenliğe sahip olmadığı ve bu uygulamanın güvensiz bir mail uygulaması olduğu konusunda uyarı yaptı.

Samsung tarafından gelen bu uyarı büyük şok etkisi yarattı ve bu durum için Samsung tarafından adımlar atıldı. Gelen e-posta bazı kullanıcıları tedirgin etti ve akıllara sahte bir posta olduğuna dair düşünce getirdi. Samsung markası, dünya genelinde adını duyurmuş bir markadır ve böyle bir markanın güvenlik açığının olması şaşırtıcı bir durum.

Samsung bu durumun önüne geçmek adına yeni Email Plus uygulamasını geliştirdi. Email Plus uygulaması kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak. Bu uygulamasını güvenli kılmak adına gelişmelerini sürdüren Samsung, bazı yeniliklerle de karşımıza çıkabilir. Güncellemelerin güvenlik açığını kapatamayacağı düşüncesi çoğu kişiyi tedirgin ediyor ve bu konuda sürekli şikayetler geliyor.

Geliştirilen Email Plus uygulamasının içeriğinde başka nelerin yer alacağı şu an için meçhul. Ancak Email Plus’ın nasıl geleceği konusunu LetsGoDigital’in yayınladığı bir raporda ortaya çıktı. Ayrıca Email Plus’ın ilk denemesi Note 10 cihazlarda olabilir. Email Plus sadece Samsung cihazlara ait olacak ve geldikten sonra Samsung tablet ve telefonlarda güncelleme ile kullanılmaya başlanacaktır. Bu uygulama bir süre sonra tüm Android cihazlara gelebilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.