Samsung Galaxy A9s Fiyatı Ne Kadar Olacak?

/ 6 Ekim 2018 / 1.716 / yorumsuz
Samsung Galaxy A9s Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Samsung Galaxy A9s Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Son dönemde dolar kurunda yaşanan yükseliş teknolojik ürünlerin fiyatlarına da yansıdı. Akıllı cep telefonları dolar üzerinden getirildiği için hem piyasada satışta olan hem de ülkemizde yeni satışa girecek olan telefonların fiyatları yükseldi. Türkiye pazarında yeni satışa sunulacak olan ve büyük bir merakla beklenen Samsung Galaxy A9s fiyatı bu nedenle şimdiden büyük bir merak konusu oldu. Peki, Galaxy A9s fiyatı ne kadar olacak?

5 Kamerası Olan İlk Cep Telefonu

 

Samsung tarafından satışa 11 Ekim 2018 tarihinde tanıtım toplantısı gerçekleştirilecek olan Galaxy A9s modeli özellikle de kamera özelliği ile şimdiden yoğun ilgi görüyor. Cihazın arkasında 4 kamera ve önde de bir adet selfie kamerası olmak üzere toplam 5 kamerası bulunuyor. Yeni cep telefonu modelinin yayımlanan ilk resimlerinde dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise cihazın arka görüntüsünün Galaxy A9 Star modeli ile olan benzerliği.

Galaxy A9s Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Şirketten cihazın özellikleri ile ilgili sızıntılar gelse de fiyat konusunda şimdiye kadar yaşanan bir sızıntı bulunmuyor. Cihazın 5 kamerasının bulunması, bu kameralardan birinin çözünürlüğünün 24 MP olması ve donanım özelliklerinin de çok üst seviyede tutulması fiyatının yüksek olacağı anlamına geliyor. Yani üst segment bir cep telefonu olarak satışa sunulacak ve fiyatı da bu segment aralığı içerisinde yer alacak gibi görünüyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz