Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi?

/ 11 Ocak 2019 / 998 / yorumsuz
Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi?

Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi?

SamsungGalaxy S10 ailesi yeniden gündemde konuşulmaya devam ediyor. Şimdide bu model 5G için ciddi bir duyuru yapıyor.SamsungGalaxy S10 ailesi tam dört farklı model ile karşımıza çıkacak. Bu ailenin en üst seviyeli modeli ise Galaxy S10 5G oluyor. Şu ana kadar 2019’un sonuna yakın satışa sunulması söylenen telefonun, son zamanlarda teknoloji devi Verizon ile ortaklık kurduğunu ve 5G telefoun yılın ilk çeyreğinde geleceğini belirtti.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri tarafında yapılmış olan açıklama aynı zamanda SamsungGalaxy S10 5G modelini de işaret ediyor. Asıl sebebi firmanın 5G destekli orta segment bir model tanıtımı yapmaması oluyor. 5G destekli Snapdragon X50 modem ile geleceği söylenen akıllı telefon, 12 GB RAM desteğine sahip olacak. 1 TB depolama alanıyla gelmesi planlanan telefonun seramik arka kısım ile gelmesi çok daha fazla dikkat çekmesini sağlıyor. Son gelen bilgilere göre ise Apple’dan bu yıl içerisinde 5G’li bir model çıkarmayacak olması.

Galaxy S10 5G çok ciddi bir model olarak karşımıza çıkacak. Ancak 2019 yılı içerisinde 5G altyapısı tam olarak hazır olmayacak. Ve bu altyapı için henüz daha çalışma bile yapmamış çok fazla ülke var. İlk zamanlarda pahalı olacak olan bu modeller çok dikkat uyandıracak ama herkesin cebine hitap etmeyeceği kesin gibi duruyor. Kullanım kitlesinin ise 2020’de artacağı hedefleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.