Samsung’tan Kullanıcı Dostu Monitörler!

/ 4 Ocak 2019 / 1.524 / yorumsuz
Samsung’tan Kullanıcı Dostu Monitörler!

 

Samsung, üç monitör daha tanıttı!

 
Samsung üç yeni monitör tanıttı : Space Monitör, CRG9 ve UR59C. Üreticiye göre, bu cihazların her biri en iyi teknolojik çözümleri sunar: ultra geniş ekran, gerçekçi renkler ve kompakt tasarım.

Dolayısıyla, Space Monitör, masada daha fazla alana ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Monitörü masaya monte etmenize ve neredeyse tamamen duvara itmenize izin veren bir montaj braketi ile donatılmıştır.

Kablolar braketin içinde uzanır, bu da monitörü yeniden düzenlerken kafanızın karışmamasına izin verir. İki model var: QHD (2560 × 1440) çözünürlüğe sahip 27 inç monitör ve 4K UHD (3840 × 2160) destekli 32 inç monitör.

Samsung CRG9 5120 × 1440 çözünürlüğe ve 32: 9 ekran oranına sahip 49 inç bir monitör. Yenileme hızı 120 Hz’dir ve tepki süresi sadece 4 ms’dir.

Monitör, maksimum 1000 cd / m2 parlaklık, bir HDMI bağlantı noktası, USB 3.0, iki DisplayPort girişi ve bir kulaklık çıkışıyla AMD Radeon FreeSync 2 HDR ve HDR10 teknolojisi ile donatılmıştır.

Monitör, doğru renk üretimi sağlayan Samsung quantum dot teknolojisini kullanıyor.

En son açıklanan model olan Samsung UR59C, 4K UHD çözünürlüğe sahip 32 inç kavisli bir monitördür. Ekran kontrastı 2500: 1’dir ve şirketin bildirdiği gibi bir milyar renge kadar destekler.

Üç tarafta, 6,7 mm kalınlığında çerçevesiz ekran, kabloları gizlemenizi sağlayan ve monitörün masadaki boşluğunu azaltan ince ve güçlü bir metal ayağa takılır.

Samsung Space Monitör ve UR59C modelleri ön sipariş için hazır. Tüm monitörler 8 – 11 Ocak tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta yapılacak olan CES 2019’da gösterilecek.

Kısaca bir yorum yapmak gerekirse, masaüstü hayranı olarak işte budur! diyorum.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz