Sonic Runners Mobil Platformlarda!

/ 25 Aralık 2017 / 795 / yorumsuz
Sonic Runners Mobil Platformlarda!

Sonic Runners Mobil Platformlarda!

Sonic efsanesi olan Sonic Runners Adventure oyunu, mobil oyunculuğun önde gelen isimlerinden olan Gameloft ve SEGA tarafından yayınlandı. Efsane oyunun mobil platformlarda yer alması, hayranlarında büyük heyecan yarattı.

Birçok Farklı Karakter Yer Alıyor

iOS ve Android platformların mağazalarında yer alan Sonic Runners Adventure oyununda, mavi kirpi Sonic’i engeller ile dolu olan zorlu yollarda, baş döndürücü dalışlar ve adeta görsel bir şölen yaratan taklalar ile kontrol ediyorsunuz. Sonic’in yanı sıra meşhur arkadaşları olan Tails, Knuckles ve Shadow the Hedgehog da oyuna dahil olup, eğlenceyi arttırıyor. Doktor Eggman gibi çeşitli efsane düşman karakterler de oyunda yer alıyor.

Gameloft, efsanevi Sonic oyununun temelindeki her ayrıntıyı mobil platforma aktarabilmek adına SEGA ile işbirliği içerisinde yoğun bir şekilde çalışmalar yürüttü. SEGA tarafından geliştirilmiş olan orijinal Sonic Runners oyununun kendine has görselliği ve oyun müzikleri, mobil versiyonda da bulunuyor.

Sonic Runners Adventure Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular