Spider-Man Serisinin Son Filminde Türk Oyuncuda Yer Alacak!

/ 26 Temmuz 2018 / 2.354 / yorumsuz
Spider-Man Serisinin Son Filminde Türk Oyuncuda Yer Alacak!

Spider-Man Serisinin Son Filminde Türk Oyuncuda Yer Alacak!

Dünyanın en çok sevilen çizgi film kahramanlarından biri olan Spider-Man serinin son filmi için hazırlıklarına tüm hızı ile devam ediyor. Serinin son filminin isminin Far From Home olacağı kesinleşirken çekimlerinde de başlandığı açıklandı. Şu anda Marvel Avengers 4 ile gündeme gelmeye devam ederken son örümcek adam filminin Avengers 4 filminden hemen sonra vizyona gireceği iddia ediliyor. Serinin son filmi Türkler için çok daha önemli. Çünkü bu filmde bir Türk oyuncuda bulunuyor.

Spider-Man Filminde Bir Türk Yer Alacak!

 

Dünyanın en çok izlenen süper kahramanlarından biri olan Örümcek Adam serisinin son filmi olan Far From Home bölümünde bir Türk oyuncuda yer alacak. Dizide yer alacak olan Türk oyuncunun ismi Numan Acar olarak açıklandı. Şu ana kadar ünlü oyuncunun rolü hakkında bir açıklama yapılmazken kısa ya da önemsiz bir rol olmadığı, ana rollerden birine hayat vereceği iddiaları ağır basıyor. Anlaşılan serinin son filmini izleyen Türkler bu sene filmi izlerken kendilerinden birini serinin içinde görme mutluluğunu da yaşayacaklar.

Numan Acar Kimdir?

1974 Türkiye doğumlu olan Numan Acar Türk – Alman ortak filmleri ile adını duyurdu. Son olarak yer aldığı Prison Break ve Homeland isimli dizilerle ününe ün katan Acar şu anda Alladdin isimli filmin çekimleri ile meşgul. Örümcek Adam serisinin son filminde Acar’ın da rol alacağı açıklanırken rolü ile ilgili bir bilgi ise paylaşılmadı.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz