Uyku Düzeni Takip Etme Programı Sleep Score

/ 25 Haziran 2018 / 649 / yorumsuz
Uyku Düzeni Takip Etme Programı Sleep Score

Kaliteli Uykunun Önemi

İnsanların yaklaşık 6-8 saatlerini uykuda geçirdikleri bilinen bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Uyku hem vücudun dinlenmesi hem de gerekli enerjiyi kullanma açısından oldukça farklı fonksiyonları olan bir aktivite olsa da pek tabi bu uykunun ne kadar kaliteli olduğu ile de doğrudan alakalı bir durumdur. Sürekli uyanılan bir uyku veya rahatsız bir ortamda yatılması ile derin ve deliksiz uyku arasında oldukça yüksek farklar da bulunmaktadır. Organların işlevlerini yerine getirmesinin yanı sıra vücuda direnç katması ile de bilinen uykunun kaliteli olup olmadığını anlamanın son derece kolay bir uygulama ile mümkün olduğunu bu noktada söylemek gerekiyor.

Sleep as Android Sizi takip Ediyor

Sleep as Android uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirme ile başlayan bu uyku süreci sizin ne denli verimli bir uyku uyuduğunuzu da size söylüyor. Gönderdiği ses dalgaları ile beraber uyku süresini, uykuya dalmayı, hafif ve derin uyku gibi birçok parametreyi aynı anda sunmayı başaran uygulama sayesinde uyku tarzınızı da yeniden gözden geçirmeniz mümkün kılınıyor.

Yeni Bir uyku Düzeni

Toplanan veriler ile beraber size uyku özeti sunan uygulama sayesinde yeni bir bakış açısını da uykunuza entegre etmeniz oldukça kolay olacaktır. Sleep as Android uygulamasının hem ücretsiz hem de rahatsız edici sesler içermediğinin de bu noktada altını çizelim. Siz uyurken sizin uyku hareketlerinizi düzenli olarak takip eden bir sistem olarak özetlemek ise son derece mümkün.

Sleep as Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular