WhatsApp da çıkartma oluşturma 2019

/ 14 Haziran 2019 / 711 / yorumsuz
WhatsApp da çıkartma oluşturma 2019

Bugün sizlere WhatsApp çıkartma hazırlama konusunda bazı bilgileri  sizlere açıklayacağız. Mesajlaşma sırasında hepimiz eğlenceli bir sohbetin olmasını isteriz. Konuşmalarda ise sticker yani çıkartmaları hepimiz hazırlayabiliriz. Elbette bu durum için ek uygulamalara ihtiyacımız oluyor..

WhatsApp Sticker Yapma 2019

WhatsApp‘ta çıkartma oluşturmak için sticker maker uygulamasını kullanmamız gerekiyor. Bu uygulama ile kendi çıkartmamızı hazırlayabiliriz. Bu uygulama ise Android cihazlarınıza kurmak isterseniz eğer,  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marsvard.stickermakerforwhatsapp&hl=tr

iOS cihazınız varsa eğer, https://itunes.apple.com/us/app/sticker-maker-studio/id1443326857?mt=8 üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamayı mağazanızdan indirdikten sonra yükleyin. Daha sonra uygulamayı açın ve create a new sticker pack kısmına basarak çıkartma oluşturabilirsiniz. İsterseniz kendi resminizi tutabilir ve kendi çıkartmanızı oluşturabilirsiniz.

Bugün sizlere çok basit bir şekilde WhatsApp sticker yani çıkartma oluşturmayı anlattım. Herhangi bir sorunuz olursa eğer, alt kısımdan yorum yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular