Xiaomi EarBuds S A101 Fiyatı

/ 21 Eylül 2020 / 2.877 / yorumsuz
Xiaomi EarBuds S A101 Fiyatı

Xiaomi EarBuds S kablosuz kulaklık fiyatını A101 mağazalarında 139₺’ ye bulabilirsiniz. Ancak çoğu internet sitelerinde de bu fiyata bulabilirsiniz.

Kablosuz kulaklık alacaklar için A101′ de satışa çıkacak olan Xiaomi EarBuds S fiyatı internette daha uyguna bulabilirsiniz. Ülkemizde en dikkat çeken markalar arasında yerini alan Xiaomi her ürünü ile önemli bir pazar payını elinde tutuyor. Özellikkle telefon konusunda bayağı bir yol kat etti.

Bu kulaklıklara baktığımızda bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklık xiaomi earbuds s olacaktır. Kulağınıza tam yerleşen ve desteğinde Bluetooth 5.0 kullanılan bir model. Açık alanlarda 10 mt kadar kullanım sunulan ve müzik dinlerken memnun edecek bir yapıda diyebiliriz. Gürültü önleyici yapısıyla dış mekanlarda sizlere en iyi deneyimi sunmakta. Şarj kullanım süresi 4 saat kadar sürüyor ve şarj kutusuyla toplamada 3 kere şarj yapılabiliyor. Bu da yarım gün boyunca konuşma ve müzik dinleme imkanı sunmakta. Eğer benzer bir modelde böyle bir kulaklık arıyorsanız ‘’Xiaomi Redmi Airdots S TWS’’ kablosuz kulaklığa bakmanızı öneririz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.