Honor 9 Lite A101 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

/ 6 Ağustos 2018 / 995 / yorumsuz
Honor 9 Lite A101 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Honor 9 Lite A101 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Son dönemde satışa sunduğu düşük fiyatlı teknoloji ürünleri ile adından söz ettiren A101 mağazaları bu seferde Honor 9 Lite akıllı cep telefonu modeli ile gündemde. Hatırlanacağı üzere Honor 9 Lite Türkiye pazarında satışa sunulur sunulmaz o dönem stokların kısa sürede tükenmesi ile gündeme gelmeyi başarmıştı. Sunduğu özelliklere göre düşük kalan fiyatı ile dikkat çeken cihaz bu sefer A101 mağazasının rafları ile tüketici ile buluşmaya hazırlanıyor. Peki, Honor 9 Lite A101 fiyatı ne kadar olacak?

 

Honor 9 Lite Fiyatı Ne Kadar?

A101 tarafından yapılan açıklamaya göre cep telefonu bu Perşembe günü indirimli fiyatı ile satışa sunulacak. Honor 9 Lite Aa101 fiyatı ise 1.199 lira olacak. 2 Ağustos 2018 A101 indirim broşürü içerisinde yer alan telefon için Türkiye stokları kısa sürede tükenmiş, cihazı almak isteyen kişiler büyük bir üzüntü yaşamıştı. Şimdi cihazın yeniden stoklara gelmesi hem de A101 üzerinden indirimli fiyatlarla satışa sunulması büyük sevinç yarattı.

Honor 9 Lite Özellikleri

Cihaz 1.199 liralık fiyatına rağmen oldukça üst seviye özellikler sunması nedeni ile tercih ediliyor. Honor 9 Lite Android 8.0 Orea işletim sistemi yüklü olarak gelirken yüz tanıma ve parmak izi okuma özelliklerini de barındırıyor. Cihazın ön ve arkasında ise 13 MP+2 MP çift kamera bulunuyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.