Xiaomi Mi Mix 2 Format Atma İşlemi!

/ 11 Kasım 2019 / 1.076 / yorumsuz
Xiaomi Mi Mix 2 Format Atma İşlemi!

Bu yazımızda Xiaomi Mi Mix 2 format atma işlemi konusunda yardımcı olacağız. Cihazı sıfırlama işlemi, cihazın virüs kapmasından, ikinci el satışlarında ya da servise gönderdiğiniz zaman sıfırlama işlemi gerçekleştirilir. Cihaza format atmadan önce telefonda yer alan resimlerinizi, rehberinizi, dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Ayrıca cihazınızın şarj seviyesinin %50’nin altında olmamasına dikkat edin.

Format işlemi telefonunuzun doluluk oranına göre değişiklik gösterir. Eğer telefonunuz dolu ise bu işlem biraz uzun sürebilir. Fakat format işlemi gerçekleştikten cihazınız ilk aldığınız haline geri dönecektir. Format atma işlemini gerçekleştirmek için Güç tuşuna uzun süre basılı tutun. Daha sonra Xiaomi Mi Mix 2 telefonunuza uzun süre basılı tutun. Telefonunuz kapandıktan sonra Güç + ses açma tuşuna uzun süre basılı tutun.

Telefon ekranında bulunan Xiaomi logosunu gördüğünüzde tuşları bırakın. Bu durum sayesinde format atmak için Recovery Mod ekranı açılacaktır. Bu ekran ses tuşları ile Wipe Data seçeneği üzerine gelip güç tuşuna basın. Xiaomi Mi Mix 2 telefonunuzun bir sonraki ekranında ise Wipe All Data yazısı bulunacaktır. Bu yazı üzerine ses tuşu ile gelip güç tuşuna basın. Eğer işlem onay isterse Confirm seçeneğini seçerek onay verin. Bu adımlar sayesinde format atma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca ayarlar üzerinden de format atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Xiaomi Mi Mix 2 format atma işlemi konusunda bilgi verdik. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz