Bilgisayar Temizleme Programları!

/ 11 Kasım 2019 / 2.733 / yorumsuz
Bilgisayar Temizleme Programları!

Bu yazımızda bilgisayar temizleme programları konusunda bilgi vereceğiz. Bilgisayarda kullandığımız programlar, fotoğraf yüklemeleri ile kısa sürede çöplük haline gelir. Bu durumlarda bilgisayarınızın kullanımını yavaşlatır. Gereksiz olan belgeleri birçok program sayesinde temizleyebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden temizleyebileceğiniz programlar konusunu daha da detaylı inceleyelim.

İlk olarak CCleaner uygulamasından bahsedelim. CCleaner uygulaması çok sık tercih edilmektedir. Bu programın en büyük özelliği ise gereksiz ve kullanılmayan dosyaların silme işlemini gerçekleştirmesidir. Bu yönünden dolayı fazlasıyla beğeniliyor ve dünya çapında birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Bilgisayar temizlik programlarından diğeri de Wipedisk’dir. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip bilgisayar temizliği için kullanabilirsiniz.

Başka bir temizleme programı ise Comodo System Cleaner’dır. Bilgisayara ek araç ve kapsamlı bir temizlik sunulmaktadır. Ayrıca güncellemeleri bu sistem sayesinde öğrenmiş olursunuz. Bilgisayar temizleme programlarından biri de Uninstall Manager temizlik programıdır. Yüklemiş olduğunuz tüm programlarda olan sorunları bu uygulama sayesinde temizlemiş olursunuz.

Ayrıca bellekte yer alan gereksiz dosyalardan temizleyince bilgisayarınız hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Yukarıda yer alan uygulamalardan istediğinizi indirerek bilgisayarınızı temizlemiş olursunuz. Bilgisayarınız yavaşladıysa temizleme programı sayesinde hızlanacaktır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz