Xiaomi Redmi Go Format Atma Ve Sıfırlama

/ 29 Nisan 2021 / 343 / yorumsuz
Xiaomi Redmi Go Format Atma Ve Sıfırlama

Telefonlarımız donduğunda, yavaşladığında veya birtakım sistemsel hatalar meydana getirdiğinde onları satarız ya da format atıp, sıfırlarız. Bu gibi durumlarda bazen cihazlarımız düzelebilir ancak bazende yeni cihaz almanın sırasıdır. Biz size bu yazımızda Xiaomi Redmi Go cihazına format atmayı ve sıfırlama işleminin nasıl yapıldığını anlattık. Ancak bilmeniz gereken bir nokta var ki bu işlemleri yapmadan önce mutlaka telefonun bir yedeğini alınız ve şarjın en az yüzde 50 olmasına dikkat ediniz.

Xiaomi Redmi Go fiyatı ve tüm özellikleri - LOG

Xiaomi Redmi Go Format Atma
-Menü
-Ayarlar
-Yedekle ve sıfırla
-Fabrika verilerine sıfırla
-Herşeyi sil

Xiaomi Redmi Go Sıfırlama
-Telefonu kapatın
-Güç ve ses düğmesine aynı anda basılı tutun.
-Logo gelince basmayı bırakın.
-Recovery ( Kurtarma Modu )
-Wipe data All / Factory Reset
-Reboot system Now


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.