Xiaomi Hızlı Şarj Sorunu

/ 28 Nisan 2021 / 2.132 / yorumsuz
Xiaomi Hızlı Şarj Sorunu

Donanımsal ve yazılımsal sebeplerden ötürü olan hızlı şarj sorunu birçok kullanıcının problemi olmaktadır. Xiaomi’de ise bu durum, orijinal şarj aleti olmasına rağmen telefon yaklaşık olarak 8 saat kadar bir sürede şarj etmektedir. Peki bu sorun nasıl çözülür?

Xiaomi'nin Yeni Hızlı Şarj Teknolojisi İddialı Geldi (Video) -  İncehesap.com | Blog

Genellikle şarj aleti ile alakalı bir sorun olduğu için size tavsiyemiz şarj aletini değiştirmenizdir ancak garantili bir ürün ise cihaz, garantiye göndermeniz en doğrusu olacaktır. Tabi ki garantiye gönderme işlemini sorunun telefondan kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız yapın. Son çare olarak telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. Eğer hala sorun düzelmediyse Xiaomi destek ekibiyle iletişime geçiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz