Xiaomi TV satış rakamları belli oldu!

/ 10 Ocak 2020 / 162 / yorumsuz
Xiaomi TV satış rakamları belli oldu!

Xiaomi TV genel anlamda fiyat ve özellik bakımından ceplere çok fazla hitap ediyor diyebiliriz. Kendi ülkesinde en fazla satan TV markası olarak bilinen Xiaomi Türkiye’de de iyi bir pazar durumuna sahip olmak istiyor.

Xiaomi 10 Kasım günü sizlerinde bildiği gibi büyük bir yere geldi ve ciddi satış rakamlarına ulaştı. Elde edilen verile baktığımızda 2019 Ocak ile Kasım ayları verileri belirtildi. Bu marka aslında en fazla akıllı telefon ile gündeme gelmişti. Elbette bizlerde çok sayıda ürünü tanıyoruz. Geçtiğimiz ay içerisinde 10 dakika da 200 bin adet TV satıldığını duyuralım.

Xiaomi TV beklenilenin üstüne çıktı!

Weibo’da açıklanan bilgilere göre Xiaomi TV kendi ülkesinde birinci sırada yer alıyordu. Dünyanın en büyük pazarında Xiaomi aslında listenin başında yer almaya başladı. Firma 6 yıl önce kurulmuştu. Amaç ise en kaliteli ürünleri kullanıcıya sunmaktı. Telefon konusunda geçtiğimiz yıl yanlış hatırlamıyorsak eğer listede 5. marka olarak karşımıza çıkıyordu. Gündeme gelen Smart TV ile ciddi başarılar elde ettiğini de biliyoruz.

Hem kaliteli hem güçlü hemde güzel ürünleri uygun fiyata sunan Çin merkezli Xiaomi TV konusunda herkesi heyecanlandırdı. Xiaomi Mi TV 4A 70 inç 4K fiyatı ise 3999 yunan olarak çıkarken, ülkemiz için fiyatı henüz belli değil.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular