Xiaomi Mi A2 Lite ekran görüntüsü nasıl çekilir?

/ 9 Ocak 2020 / 470 / yorumsuz
Xiaomi Mi A2 Lite ekran görüntüsü nasıl çekilir?

Bugün sizlere Xiaomi Mi A2 Lite model telefonda ekran görüntüsünün nasıl alındığını merak ettiğiniz için sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. İşte detaylar…

Pekin konumlu ve ilk 4 sırada yer alan telefon üreticisi Xiaomi’yi duymayanımız kalmamıştır diye düşünüyorum. Şimdi ise A2 Lite kulanıcıları için ekran resmi veya ekran görüntüsü almak için ne yapacağınızı anlatacağım. İşlemlerin ise çok basit olduğunu belirtelim.

XİAOMİ Mİ A2 LİTE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ÇEKME İŞLEMİ

Xiaomi model A2 Lite telefonunuzda sağ ve sollarda tuşlar yer almaktadır. Ses kısma tuşu ve güç tuşuna birlikte basın ve deklanşör sesini yani kamera sesi duyacaksınız. Bunu duyduğunuz an ekran resmi galerinize kayıt edilmiş olacaktır. Tabii ki sessiz de ise telefonunuz bu sesi duymazsınız. Galerinizi kontrol etmenizde fayda olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.