Yandex.Drive’da bir minibüs kiralayabilirsiniz!

/ 29 Kasım 2018 / 530 / yorumsuz
Yandex.Drive’da bir minibüs kiralayabilirsiniz!

 

Yandex.Drive’da minibüs kiralama ücreti ne kadar?

 
Yıl sonunda, 1.2 tonluk bir yük kapasitesi ile, Yandex.Drive otoparkında 50 Citroen Jumpy aracı görünecek. İlk aşamada, Üçüncü Taşıma Halkası ve Moskova Çevre Yolu arasında araba kiralanabilir.

Kiralık araçlar için iki, beş veya on iki saat özel fiyatlar hazırlandı. Örneğin, iki saat 1100 rubleye mal olurken, 30 kilometreye kadar çıkabiliyor ve birisinin alacağı korkusu olmadan alışveriş merkezinin yakınında bırakabilirsiniz.

İki saat çok fazlaysa, diğer “Drive” makinelerinde olduğu gibi dakika başına faturalandırma kullanılabilir. Bu durumda, yolculuğun dakikası 24 rubleye mal olacak ve bekleme halindeyken ise 7 ruble şeklinde faturalanacak.

Yeni servis, düzenli olarak taşınacak bir şeye ihtiyaç duyan veya büyük boyutlu kargoları taşımak ve transfer etmek zorunda kalan küçük işletme sahiplerini hedeflemektedir.

Yandex.Drive , kısa süreli kiralama için kamyon tedarik eden ilk hizmet olarak karşımıza çıkıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular