Samsung ve Niantic’in bir Harry Potter oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi!

/ 28 Kasım 2018 / 1.148 / yorumsuz
Samsung ve Niantic’in bir Harry Potter oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi!

 

Harry Potter Oyunu

 
Samsung , Fortnite’de zamanlı bir ayrıcalık kazandı ve oyunları bir pazarlama taktiği olarak sürdürmeyi planlıyor. Akıllı telefon devi, son derece popüler Pokemon Go konum tabanlı oyunun yapımcısı olan Niantic‘e 40 milyon dolarlık yatırım yapmaya yakın olduğu bildirildi.

Bunun yerine, S Pen‘i sihirli bir değnek haline getirecek bir Harry Potter oyunu planlanmaktadır. Bu, Harry Potter: Wizards Unite (2019’da yayınlanacak şekilde ayarlanmış) veya ayrı bir başlık eklenmesinin bir yararı olmayacağı açık değil. Varolan oyunun yeniden işlenmesi, Samsung’un Galaxy Note10 için zamanında istediği tek yol olabilir (Galaxy S10 ilk önce başlayacak, ancak “asa” yok).

Niantic’in orijinal oyunu Ingress de anlaşmanın bir parçası olacak. Söz konusu anlaşma, bu yılın sonuna kadar açıklanabileceği gibi, her iki şirketin de acelesi yokmuş gibi görünse de, şirket yetkilileri resmi bir açıklama yapmadan önce teknik işbirliğinde daha fazla ilerleme görmek istediklerini bildirdiler.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz