Yeni Google uygulaması Blog Compass

/ 18 Eylül 2018 / 534 / yorumsuz
Yeni Google uygulaması Blog Compass

Yeni Google uygulaması Blog Compass

 

Google, kullanıcıları için “hayatı kolaylaştırmayı” sever. Bu yüzden sistemi için çok fazla uygulama geliştiriyor. YouTube, Google+ ve Gmail gibi cihazlarınıza önceden yüklenmiş olanlara ek olarak, Blog Compass, Mountain View firmasının geliştirdiği en yeni uygulama. Hindistan’da bir beta sürümü olarak Android’de şu anda mevcut olan bu yeni uygulama, blog yazarlarının hayatlarını, yazımlarına yardımcı olacak bir dizi araç sağlayarak iyileştirmeyi amaçlıyor.

Hindistan önemli bir pazardır ve Google bunu anlamaktadır. Teknik devi, ülkeye özel uygulamalar geliştirerek son aylarda çok sayıda girişim geliştirdi. Google , Android Go programına ek olarak, ödemeleri yapmak için Ads’i ve yemek siparişi vermek için Areo’yu da başlattı. Artık Kaliforniyalı şirket blog yazarlarına yazmayı kolaylaştırmak için yardım etmek istiyor. Hindistan’daki çoğu kullanıcı, akıllı telefonlarından veya tabletlerinden bloglarını yazıyor.

Blogcular için kullanışlı bir uygulama

 

Blog Compass, Play Store’daki açıklamasına göre blogcuların sitelerini yönetmelerine ve Google Trendler’in trend konularına dayalı olarak yazacakları konuları bulmasına yardımcı olmak isteyen basit bir uygulamadır. Bu öneriler, blog yazarının ilgi alanlarına ve yayınlanma geçmişine de dayanabilir. Google, trafik istatistikleri, bir denetleme aracı ve blog yazarlarının sitelerini daha etkili hale getirme konusunda ipuçları sunarak da cömert davranıyor.

Uyumluluk açısından, Blog Compass, Mart 2018’deki bir VentureBeat bildirisine göre , dünyanın web sitelerinin% 30’undan fazlasına güç sağlayan WordPress’in yanı sıra Blogger, Google’ın CMS’siyle de uyumlu.

Yakında başka bir yerde kullanılabilir mi?

 

Şu an için Google, başvurusu için küresel bir lansman tarihi bildirmedi. Bununla birlikte, uygulama yoğun bir kullanıcıya sahip olması bekleniyor.Bu arada, uygulamayı APK dosyasını kullanarak indirrmek mümkün.

Android’de Blog Compass İndir

 

Google Play Store’dan bu uygulamayı indirmek veya APK dosyasına ulaşmak için ;

Test sürümü: 0.4.210873512_release
Dosya Boyutu: 4.9 MB
Uyumluluk: Android 4.4’ten itibaren
Ödeme modeli: ücretsiz

Android Blog Compass Google Play İndir

Android Blog Compass APK İndir

 

Bu yeni uygulama sizleri heyecanlandırıyor mu?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular