OnePlus OnePlus TV’yi başlatma planlarını duyurdu.

/ 18 Eylül 2018 / 2.677 / yorumsuz
OnePlus OnePlus TV’yi başlatma planlarını duyurdu.

OnePlus OnePlus TV’yi başlatma planlarını duyurdu.

 

OnePlus forumunda akıllı televizyon kategorisine ayrıldığını açıkladı. OnePlus TV olarak adlandırılan ürün, “Eve daha sorunsuz bir şekilde bağlanmak için“ OnePlus ”premium amiral gemisi tasarımı, görüntü kalitesi ve ses deneyimi sunuyor.

Forum yazısı detaylara kasten kısa ve ürünün ne olacağına dair genel bir gösterge ve bunun dışında, bilgi konusunda  çok az şey var. Şimdilik, bunun akıllı bir televizyon olacağına ve açıklamaya dayanarak bir tür ev otomasyonunun özelliklerine sahip olacağını söyleyebiliriz.

OxygenOS Sürümü Kullanılacak

 

 

Bu, diğer tüm Android TV ürünleri gibi tüm akıllı ev cihazlarınızla birlikte çalışan Google Asistan‘ı entegre eden başka bir Android TV ürünü olabilir. Ayrıca, OnePlus’ın, Xiaomi gibi kendi yazılımlarını TV için bir OxygenOS sürümü ile tasarlayıp kullanabileceği ihtimali de var. Sadece bu noktada spekülasyon yapabilirdi.

Ayrıca, OnePlus’un akıllı telefon pazarında yaptıkları gibi, yerleşik markalara kıyasla daha düşük fiyata seçkin yüksek kaliteli özellikler sunan agresif fiyatlandırmaya sahip olmasını bekliyoruz. Bununla birlikte, nihai fiyat, zaman çizelgeside dahil olmak üzere, diğer her şeyde olduğu gibi, bir gizem olarak kalır.

Şimdilik, şirket önümüzdeki ay beklenen OnePlus 6T‘nin lansmanı için hazırlanıyor. Bu televizyonu 2019’dan önce herhangi bir zamanda görmeyi beklemiyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz