Yeni Samsung Galaxy A Modeli Snapdrogan 845 İşlemci İle Gelebilir

/ 28 Eylül 2018 / 1.277 / yorumsuz
Yeni Samsung Galaxy A Modeli Snapdrogan 845 İşlemci İle Gelebilir

Yeni Samsung Galaxy A Modeli  İşlemci İle Gelebilir

 

Samsung yeni cep telefonu modelleri üretmeye devam ederken üretmiş olduğu her yeni modeli ile çıtayı bir adım ileriye taşımaya devam ediyor. Ortaya atılan yeni bir iddia ise oldukça ses getirecek türden. İddialara göre her geçen gün daha da kızışan akıllı cep telefonu sektöründe pozisyonunu güçlendirmek isteyen Samsung üreteceği yeni cep telefonu modellerinde Galaxy S9 modelinden daha düşük işlemci kullanmama kararı aldı. Eğer iddialar doğru ise bu şirketin yeni üreteceği Samsung Galaxy A modelinde de Snapdrogon 845 işlemci kullanacağı anlamına geliyor.

Amaç Çinli Rakiple Başa Edebilmek

 

Samsung tarafından verilen bu kararın birincil nedeni olarak ise sektörde önlenemez bir şekilde yükselişini sürdüren Çin markalarının önünü daha da büyümeden hemen kesmek. Şirket üst düzey özelliklere sahip cihazları ekonomik fiyatlarla satışa sunacak ve Pazar hakimiyetini rakiplerine kaptırmadan yoluna devam edecek. Yani sektörde oluşan rekabet yine tüketicilere yarayacak. Cep telefonu kullanıcıları üst düzey özelliklere sahip olan cihazları ekonomik fiyatlarla satın alma imkanı yakalayacak.

İddia Sosyal Medya Hesabından Yayıldı

 

İddianın sahibi ise daha önce yaptığı hemen hemen tüm açıklamaları sonradan doğru çıkan bir Twitter teknoloji hesabına ait. Samsung yeni Galaxy A modelini Ekim ayında düzenleyeceği özel bir tanıtım organizasyonu ile satışa sunacak. Bu nedenle şirketten yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. İddiaların doğruluğunu ise her zamanki gibi zaman gösterecek.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz