ZTE Nubia X Format Atma Ve Sıfırlama

/ 6 Mart 2021 / 679 / yorumsuz
ZTE Nubia X Format Atma Ve Sıfırlama

Bu yazımızda sizlere ZTE Nubia X cihazına format atma ve sıfırlama işlemlerinden bahsedeceğiz. Ancak bu işlemleri yapmadan önce mutlaka cihazdaki verilerin bir yedeğini alın ve mutlaka şarjınızın yeterli seviyede olduğundan emin olun.

ZTE Nubia X ile ilgili görsel sonucu

ZTE Nubia X Format Atma
Bunun için telefonun menüsünü kullanacağız.
-Ayarlar
-Yedekle ve sıfırla
-Fabrika verilerine sıfırla
-Telefonu sıfırla
-Herşeyi sil

ZTE Nubia X Sıfırlama
Bunu ise telefonun donanım tuşlarını kullanarak yapacaksınız. Yani ses ve güç düğmesine aynı anda basacaksınız ve işlemleri yapacaksınız. Yine işlemleri yapmanız için donanım tuşlarını kullanarak (ses) aşağı ve yukarı doğru seçimler yapabilirsiniz. Düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizleri yorumlara bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular