Samsung Galaxy S9 Kamera Özellikleri 2018 | Eniyiandroid.com
     

Yeni Kamerası İle Samsung Galaxy S9 Büyüleyecek

Yazar: Emre Çelik   26 Eylül 2017    60        
 
 
 
 
 
 
Yeni Kamerası İle Samsung Galaxy S9 Büyüleyecek 

Akıllı cep telefonu üreticilerinin yeni modellerini birbiri ardına tanıtmaya devam ettiği son günlerde iPhone markasının iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin tanıtımının tamamlanmasının ardından gözler Samsung markasına çevrildi. Merakla beklenen Samsung Galaxy S9 modeli ile ilgili olarak her gün yeni bir iddia ortaya atılırken özellikle de kamera iddiaları oldukça dikkat çekiyor. 

Yeni Kamera Büyüleyici Özelliklere Sahip Olacak 

Henüz tanıtımına oldukça uzun bir süre bulunmasına rağmen gündemi oldukça meşgul eden Samsung Galaxy S9 hakkında en son rapor ETNews tarafından yayımlandı. Yeni raporda kamera özellikleri oldukça dikkat çekerken markanın bu konuda en iyi cihazlar arasında gösterilen Sony XPeria XZ1 ve Xperia XZ1 Premium modellerinin kamera özelliklerini geride bırakmaya kararlı olduğu iddia edilirken ilk sızdırılan bilgiler de bunu doğrular nitelikte. 960 kare kayıt yapabilen sensör ile satışa sunulan Sony bu sayede rakiplerine bu alanda ciddi anlamda fark atmayı başarmıştı. Samsung tarafından bu başarının bir üst basamağa taşınması halinde Sony geride kalma riski ile karşı karşıya kalacak. 

Yeni Kamera 1000 Kare Kayıt Yapabilecek 

Samsung Sony tarafından kullanıma sunulan ve 960 kare kayıt yapan kamerayı 1000 kere kayıt yapacak olan kamera ile geride bırakmaya hazırlanıyor. Üstün ağır çekim modu gibi farklı mod destekleri de sunacak olan Samsung bu sayede kameraya göre karar veren kişilerin ilk tercihi olmayı başaracak gibi görünüyor. 

 
 
 

Etiket:   Samsung Galaxy S9 Kamera Samsung Galaxy S9 Samsung

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com