Casper Via T18-W Format Nasıl Atılır?

/ 8 Ocak 2021 / 2.909 / yorumsuz
Casper Via T18-W Format Nasıl Atılır?

Yeniden merhaba arkadaşlar, bu yazımızda Casper Via T18-W format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra Casper Via T18-W sıfırlama işleminin anlatımına geçeceğiz.
Bilindiği gibi en çok formatlama işlemi virüslerden, donma, takılma, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazların içi sıfırlanmaktadır. Ancak sıfırlama yapmadan önce şarjınızın yeterli olması gerektiğini ve yedekleme yapmanız gerektiğini unutmayın.

Casper Via T18-W Sıfırlama
Casper Via T18-W fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ayarına geri alacağız. Aşağıda vereceğimiz adımları uygulamak suretiyle işlemi gerçekleştirelim.
-Telefonu kapalı konuma alın
-Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basıyoruz.
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
-Factory Hard Reset
-Erase all user data & Restore default settings
Bu adımlarla telefon yeniden başlayacaktır. Böylece bu işlem esnasında cihazın içindeki tüm bilgiler sıfırlanmaktadır.

Casper Via T18-W Format Atma
Bunun için Ayarlar > Genel > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > telefonu sıfırla > Sil yukarıda adımları kullanarak cihazın içindeki tüm verileri silebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.