Farklı Mesajlaşma Uygulaması olan Yahoo Together!

/ 29 Ağustos 2019 / 849 / yorumsuz
Farklı Mesajlaşma Uygulaması olan Yahoo Together!

Yahoo uygulamasını bilmeyen yoktur. WhatsApp ve Messenger gibi mesajlaşma uygulaması olan Yahoo’ya yeni bir uygulama daha eklendi. Yahoo Together adında olan bu uygulama diğer mesajlaşma uygulamalarına göre daha da farklı.

Birden çok mesajlaşma uygulaması, uygulama mağazalarında yer almaktadır. Popüler mesajlaşma uygulamalarının başında da WhatsApp geliyor. App Store ya da Play Store üzerinden indirebileceğiniz Yahoo Together uygulaması sayesinde mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz.

Diğer sohbet mesajlarına benzese de farklı özelliklere de sahip olan Yahoo Together uygulaması daha çok grup mesajlarına önem veriyor. Bu uygulama aynı zaman da Skype ve Slack gibi mesajlaşma uygulamalarına da benziyor. Yahoo Together uygulamasını indirerek farklı mesajlaşma keyfine varabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.