Galaxy Note 10’a Android 10 Güncellemesi Geliyor!

/ 25 Ekim 2019 / 30.160 / yorumsuz
Galaxy Note 10’a Android 10 Güncellemesi Geliyor!

Samsung tarafından Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi açıldı. Note 10 Plus ve 5G için yeni sürümün indirilmeye başlandığını da belirtelim. Türkiye’ye yakında ONE UI 2.0 bulunacak. Android güncellemesi ile One UI 2.0 sürüme geçişte gerçekleşti. Sürekli günceleme gelen arayüz ile beta süreci bazı ülkelerde kısa sürede bulunacaktır. Güney Kore’de yayınlanmaya başlanacak ve dünya çapında dağıtım yavaş yavaş gerçekleşecektir.

Şirket tarafından yapılan açıklamada 24 Ekim’de yani dün itibariyle güncellemeler yayınlanmaya başladı. Beta kayıtlarının başlamasının ardından Samsung Members üzerinden işleme tabi tutulacak. Şirket tarafından daha önce yayınlanacak olan 2-3 güncelleme ertelendi ve bu güncellemede de bu durum olabilir. Android 10 güncellemesi sonrasında şarj seviyesinin ne kadar düzeleceği konusunda büyük bir merak bulunmaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.