Galaxy Note 9 yeni bir renkte sızdırıldı

/ 7 Kasım 2018 / 400 / yorumsuz
Galaxy Note 9 yeni bir renkte sızdırıldı

 

Galaxy Note 9’un sızdırılan yeni rengi

 
Galaxy Note 9 yakın zamandan beri devam eden sızıntılarda mavi ve mor seçenekleri açılışında kullanılabilir derken sonra siyah ve gümüş renkler sızdırıldı. Şimdi Not 9‘un başka bir sızdırılmış görüntüsü var, ama bu kez çok temiz görünümlü beyaz bir tasarımda.

Bu sızıntı, çoğu akıllı telefon sızıntısı ile oldukça meşhur olan ünlü Evan Blass’dan geliyor. Hatta bununla ilgili biraz şüpheci gibi görünüyor olsa da, bunun aslında Samsung tarafından planlanmış bir şey yerine gerçekten iyi bir Photoshop işi olduğu anlamına gelebilir.

Samsung‘un beyaz telefonlarının Galaxy S6’dan bu yana inanılmaz derecede tutarsızlığı var ; Galaxy S7 beyaz renk seçeneğine sahipken , sadece uluslararası olarak mevcuttu ve diğer renklerin bazıları olduğu sürece üretimde kalmadı. Galaxy S8 veya Galaxy S9 gerçek beyaz renk seçeneklerine sahipti , bunun yerine gümüş renk tonları seçiyorlardı , bu da ( hatırlatılmış ) Galaxy Note 7 için de geçerliydi ve Galaxy Note 8 asla seçim yapmak zorunda kalmadı.

Bu yüzden, Samsung’un şu anki eğilimine devam etmesini bekliyorsanız, bu iyi bir Photoshop işinden başka bir şey değildir. Eğer Samsung’un beyaz telefonları ana akım haline getirmeye çalışacağını düşünüyorsanız, bu bizim ilk bakışımız olabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.