Google Pixel 2 e Özel duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

/ 2 Nisan 2018 / 1.214 / yorumsuz
Google Pixel 2 e Özel duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Google Pixel 2 e Özel duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Piksel olarak bilinen Google’ın akıllı telefonları, hem yazılım hem de donanım açısından kullanıcılara özel özellikler sunuyor. Bahsetmeye değer özelliklerden biri Pixel 2 duvar kağıtlarıdır.

Google, Pixel 2 serisinin bazı yeni duvar kağıtlarını ve Kasım 2017’den itibaren cihazın üretim videosunu yayınladı. Görüntüler fotoğrafçı Leta Sobierajski ve Wade Jeffree tarafından çekildi. Ve görüntüler sadece grafik yaratımlar değil, bu da projeyi oldukça ilginç kılıyor.

Google Tasarım ekibi, 2560 x 2880 çözünürlükteki akıllı telefonlar için görüntüleri ve 1600 x 2880 pikselli bilgisayarlar için görüntüleri yayınladı. Google Drive‘da akıllı telefonlar için duvar kağıtları bulabilirsiniz . Akıllı telefonunuzu Pixel 2‘ye benzetmek istiyorsanız, sizi cihazınızı bir Google Pixel 2‘ye nasıl dönüştüreceğinizi açıklayan makalemizi okumaya davet ediyoruz .

Google Pixel 2 Duvar Kağıtlarını İndir

Bu Pixel 2 duvar kağıtları hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları indirmeyi planlıyor musunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.