Pixel 2 XL Flaş Ekran Sorunu İle Yeniden Gündemde

/ 14 Kasım 2017 / 757 / yorumsuz
Pixel 2 XL Flaş Ekran Sorunu İle Yeniden Gündemde

Pixel 2 XL Flaş Ekran Sorunu İle Yeniden Gündemde

Google tarafından oldukça titiz bir çalışma sürecinin sonucunda satışa sunulan Google Pixel 2 cep telefonu ne yazık ki her geçen gün yeni bir sorun ile gündeme gelmeye devam ediyor. Daha öncede ses ve ekran sorunları nedeniyle yoğun şikâyetler gelmesine neden olarak Google’un başını ağrıtan cihaz şimdide flaş ekran sorunu ile yeniden gündeme taşınmış durumda.

Reklam Çalışmaları Yetersiz Kalacak Gibi Görünüyor

Daha önce yaşanan sorunlar nedeni ile bozulan imajını düzeltmeye çalışan Google Pixel 2 XL cep telefonu için son derece kapsamlı bir reklam çalışması yürütüyor. Ancak gelen yeni arıza haberleri bu reklamların başarılı olmasını engelliyor ve tüketicilerin cihaza şüphe ile yaklaşmasına neden oluyor. Özellikle de Pixel akıllı cep telefonu modeli kullanan kişilerin ortak olarak kurdukları forumlar üzerinden yapılan yorumlarda yaşanan sorunların son derece yaygın olması da tüketicilerin Google Pixel cep telefonu modeline daha temkinli yaklaşmasına neden oluyor.

Google Pixel 2 XL Flaş Ekran Sorunu Nedir?

Şu ana kadar Google tarafından kesin olarak nedeni belirlemeyen bir arıza olan flaş ekran sorunu cihaz özellikle de tuş kilidinden alınırken ortaya çıkan ve son derece yaygın görülen bir arızadır. Bu arızada ekran ilk açılırken flaş çakmasını andıran beyaz parlak bir ışık yaymaktadır. Sorun özellikle telefon ilk ekran kilidinden çıkarken görülürken bunun yanı sıra cihaza yeni bildirim geldiğinde ve ekran otomatik olarak kararıp açıldığında da ortaya çıkarken sorunlu cihazlar Google tarafından değiştiriliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.