Android cihazlar için en iyi kablosuz şarj cihazları

/ 3 Nisan 2018 / 963 / yorumsuz
Android cihazlar için en iyi kablosuz şarj cihazları

Android cihazınız için en iyi kablosuz şarj cihazları

Birçok Android telefon, genellikle Qi kablosuz standardı üzerinden kablosuz şarjı destekler. Akıllı telefonunuzla aynı logoyu taşıyan bir şarj cihazına büyük para harcamanız gerekmez. İyi bir fiyata kablosuz şarj cihazlarının yanı sıra süper yüksek kaliteli ürünler de mevcuttur. İşte en iyi kablosuz şarj cihazlarından bazıları.

En iyi kablosuz şarj cihazları: Samsung Convertible Kablosuz Şarjı

Bu Qi uyumlu şarj cihazı, telefonunuz için bir stand gibi güçlendirilebilir, böylece suyu sıkarken videoları izleyebilirsiniz. Bu Samsung telefonları ile uyumludur: Galaxy S7, S7 kenar, S8, S8 + ve yeni Not 8. En iyisi, çok şık bir şarj cihazıdır, deri bir malzeme ile kaplıdır, bu yüzden ev için güzel bir masa aksesuarı yapar ve ofis. Amazon’da sadece 55 dolar için siyah ya da kremsi bir bronzlukta geliyor .

Şarj standı, videoları izlemek veya bildirimlere göz atmak için mükemmeldir.

En iyi kablosuz şarj cihazları: Samsung Hızlı Şarj Kablosuz Pedi

Oregon’da, ABD’de Boring diye bir kasaba olduğunu biliyor muydunuz? Bu fotoğraftan daha ilginç.

Geçmişin şarj cihazları 5W’lık güç sağlar, ancak en yeni Qi standartları güç çıkışının üç katını destekler – ve beklediğiniz gibi üç kat daha hızlı şarj anlamına gelir. Samsung’un güncellenmiş Hızlı Şarj Kablosuz Pedi, yeni standardı destekleyen ancak tamamen desteklemeyen ilk modellerden biri: Tamamen 15W’yi teslim etmiyor, ancak 7W’de hala eski pedlerin üzerinde bir gelişme. Yine de ucuz değil: Amazon’da şu anda 39 ABD doları ve tabi ki hızlı şarj ile uyumlu bir cihazınız yoksa satın almanın bir anlamı yok. Gelecekte piyasada görünen birçok hızlı şarj cihazını görmeyi bekliyoruz.

En iyi kablosuz şarj cihazları: Bamboo WoodPuck

Bambu WoodPuck, aslında bir ağaç olmayan bambudan yapılmıştır.

WoodPuck kaç tane bulmaca yapar … boşver. Ahşap görünümlü WoodPuck, şu anda Amazon’da 29.99 dolara çıkıyor ve şu anki Galaxy dizisi gibi Qi cihazlarla ve iQi Mobile, PWRcard veya SlimPWRcard gibi Qi adaptörleriyle çalışan cihazlar ile çalışıyor.

En iyi kablosuz şarj cihazları: IKEA Nordmarke kablosuz şarj pedi

IKEA dört Nordmarkes yapar : beyaz veya ahşap tek cihazlı şarj cihazı veya aynı renk seçeneklerinde üçlü cihaz şarj cihazı. IKEA ayrıca içinde Qi alıcıları olmayan telefonlar için Vitahult kablosuz şarj kapağını da satıyor. Tek cihaz modeli 27.99 dolar ve üçlü şarj cihazı 64.99 dolar. Her ikisinin de bir Pax gardırobundan daha kolay bir araya getirilmesi daha kolaydır.

En iyi kablosuz şarj cihazları: Incipio Ghost 220

$ 69.99 Hayalet 220 çoğundan daha fazla pahalı, ama sonra çoğu şarj aynı anda üç cihazlarla başa çıkamaz. Hayalet, aynı anda iki Qi cihazını kablosuz olarak ve üçüncü bir cihazı USB üzerinden şarj edebiliyor. Siyah slab tasarım okulundan geliyor, ama o zaman oturup onlara bakmak ve bakmak için şarj almıyorsunuz, bu yüzden kimin umurunda?

En iyi kablosuz şarj cihazları: PowerBot

11 dolar nasıl ses veriyor? Bu PowerBot PB1020’nin şu anki fiyatıdır , ki bu 39 $ ‘lık RRP’de ciddi bir indirim. Başka bir Qi şarj cihazıdır ve akıllı enerji yönetimi söz verir, bu nedenle telefonunuz şarj olduğunda çok fazla güç kullanmaya devam etmez. Bu fiyata ev için bir tane alabilirsin, biri iş ya da kolej için, diğeri de boynunun etrafında fütüristik bir Flavor Flav gibi.

En iyi kablosuz şarj cihazları: RAVPower RP-WCN11

İşte iyi bir fikir: Güç kablosundan mil yaptığınız zaman için harici bir pil takımı olan bir kablosuz şarj cihazı. $ 34.99 ayrıca 5000 mAh pili paketleri bir Qi şarj pedi ve henüz kablo kesme partiye katılmamış olan cihazların çalıştırılması için USB portu da var. Pil, tipik bir kablosuz şarj yastığından biraz daha zor olduğu anlamına geliyor, ancak yine de taşınabilir: 5,7 x 3,11 x 0,3 inç ve 5,8 oz, pantolon cebinize travma geçirmiyor.

En iyi kablosuz şarj cihazları: Spigen Kablosuz Şarj pedi.

Spigen pedi, telefonunuzu yükseltmek için yükseltilmiş bir tasarıma sahiptir ve bazı şarj cihazlarının nispeten küçük bir şarj alanına sahip tek bir bobinin olduğu yerlerde, bu üç bobine sahiptir, böylece telefonunuzu yatay, dikey veya merkez dışı bırakabilirsiniz. Bir ücret al. Amazon şu anda 79.99 $ ‘lık liste fiyatı yerine 26,99 $ için yapıyor , ancak satın almaya karar vermeden önce yorumları kontrol edin: Spigen’in kendi koruyucu kılıflarıyla bazı aygıtları şarj etme sorunlarıyla karşılaşıyor.

En iyi kablosuz şarj cihazları: TYLT VU 3

VU 3 göz alıcı bir şeydir, özellikle de parlak renkli modellerden birini tercih ederseniz, siyah renk şu anda en iyi değerdir, 39,99 $ iken renkli olanlar için 54.99 dolar. Spigen’de göreceli olarak büyük bir şarj alanı sunan üç bobin var, bu yüzden telefonunuzu hangi şekilde taktığınız önemli değil ve telefonunuzu yükseltir, böylece herhangi bir bildirimi kaçırmazsınız. Hareket halindeyken kablosuz şarj için araç içi bir model de var.

En sevdiğiniz kablosuz şarj cihazınız nedir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.