Eski Tabletleri Değerlendirme!

/ 19 Temmuz 2020 / 13.466 / yorumsuz
Eski Tabletleri Değerlendirme!

Bu yazımızda eski tabletleri nasıl değerlendireceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Evinizde, ofisinizde eski ve kullanmadığınız tabletler ile ne yapabileceğiniz, nasıl değerlendireceğiniz konusunda yardımcı olacağız.

Eski tabletinizi film izlemek için kullanabilirsiniz. Boş vakitlerinizde film izlemek için tabletinize ihtiyaç duyabilirsiniz. Sadece film değil aynı zamanda YouTube üzerinden müzik dinlemek için de kullanabilirsiniz. YouTube uygulaması cihazlardan açıp daha sonra arka plana attığınız zaman müzik de durmaktadır. Tabletinizde müzik açarak telefonunuzdan da işlerinizi yürütebilirsiniz.

Eski tabletinizi E-Kitap olarak da kullanabilirsiniz. Dergi, Gazete dışında e-kitap üzerinden kitap okuma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kitap taşımak yerine tabletinizi taşıyarak istediğiniz kitapları okuyabilirsiniz.

Başka bir tavsiyemiz ise çocuklarınız için oyun kutusuna çevirebilirsiniz. Belirli saat ve belirli sınırlar içerisinde çocuğunuza vererek oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Eğer anlattığımız yöntemler dikkatinizi çekmesi ve eski tabletiniz için işe yarar değil ise, tabletinizi ikinci el olarak satabilirsiniz. İkinci el uygulamalarını indirip tabletinizin resmini çekerek ihtiyacı olan birine satmış olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz