iPhone Instagram Video İndirmek

/ 14 Kasım 2018 / 7.943 / yorumsuz
iPhone Instagram Video İndirmek

iPhone Instagram Video İndirmek

 

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de epey popüler olan Instagram, geniş bir kitle tarafından kullanılıyor. Temel amacın fotoğraf paylaşmak olduğu uygulamada şimdilerde hikaye ekleme ve video paylaşma gibi çeşitli özellikler de bulunuyor. Pek çok konuda ve temada videolar bulmak mümkün. Kullanıcıların bu videoları indirmek istediğine rastlanılabilir. Peki, iPhone Instagram videolar nasıl indirilir?

Instagram Video İndirme

 

Bir iPhone kullanıcıysanız ve Instagram’da gördüğünüz bir videoyu indirmek istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit denilebilir. Ancak üçüncü parti uygulama kullanmak zorunda olduğunuzu hatırlatalım. Telif haklarından dolayı belirli içerikleri indirmek veya değiştirmek yasak; bu nedenle farklı bir geliştirici tarafından hazırlanan video indirme aracını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Böylelikle videonun linkini yapıştırarak anında indirme işlemini başlatabilirsiniz. İşlem adına kullanabileceğiniz birkaç uygulama şu şekilde:

  • WizPost repost photo video
  • Repost for instagram photo video no watermark
  • Quickly repost for instagram

Söz konusu üç farklı uygulamayı da Instagram videolarını indirmek için tercih edebilirsiniz. Kolay ara yüzleri sayesinde uygulamaların tümünde pratiklik ön plana çıkıyor. Yapmak istediğiniz işlemi birkaç saniyede gerçekleştirip uygulamayı kapatmanız mümkün. Bu sayede zamandan tasarruf dahi yapabilirsiniz.

Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

 

Öncelikle indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalamanız gerekiyor. Bunun için videonun üzerine gelip paylaşma seçeneklerinden linki kopyala demeniz yeterli. Akabinde söz konusu uygulamalardan herhangi birini açıp ilgili bölüme linki yapıştırabilirsiniz. İndir dediğiniz anda video telefonunuza yüklenmeye başlayacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.