iPhone 12 Mini Ve Pro Max Taksitli Fiyatı

/ 20 Ocak 2021 / 2.575 / yorumsuz
iPhone 12 Mini Ve Pro Max Taksitli Fiyatı

COVID gelgesinde kalan Apple’ ın yeni iPhone modeli ülkemizde satışa çıktı. 4 Modelle satışa sunulan cihazlarda farklı fiyatlarla dikkat çekmekte. Fiyat aralığı birbirine yakın olan modellere ek olarak birde yüksek performansa sahip bir model listede. Son yıllarda kur yüksekliği nedeniyle neredeyse tüm cihazların fiyatı bir iki kat arttığı bu zamanda Apple şirketin yine yüksek fiyatlarda modellerini tanıttı.
Tabi ülkemizdeki vergi diliminin yüksek olması bunun temel nedenlerinden biri olsa da yine de çıkardığı çoğu ürünü yurt dışında da normal cihazlara göre yüksel fiyat aralığında satılmakta.

Öncelikle Mini modellerin fiyat bilgilerini bakalım:
-iPhone 12 Mini (64 GB) 9999 TL
-128 GB modeli 10499 TL
-256 GB ise 11499 TL’ den satışta.
-Gelelim diğerlerinden daha performansı olan modele yani
-iPhone 12 Pro Max 16.999 TL. (256 GB olanı 17999 ve 512 GB ise 19.999 TL)

Yeni modellerden birini almak isteyenlerin özellikle taksitli şekilde tercih edenler için ne yazık ki çoğu e-ticaret sitelerinde peşin fiyata satılmakta. Ama operatörlerde taksit seçeneklerinin olduğunu belirtelim. Şu an için Turkcell 3 taksitle ve 150 TL bonus hediyesiyle satışta. Büyük ihtimal fatura üzerine taksitlendirme kampanyaları da çıkabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz