Kodlama Bilmeden Android Uygulaması Yapabilir Miyiz?

/ 8 Mayıs 2021 / 192 / yorumsuz
Kodlama Bilmeden Android Uygulaması Yapabilir Miyiz?

Eskiye baktığımızda mobil uygulama yapmak çok zor görünüyordu ancak gelişen teknolojiyle artık eskisi kadar da zor değil. Eğer doğru adımları takip ederseniz sizde kodlama bilmeden android uygulaması yapabilirsiniz. Peki bu adımlar nelerdir?

Free Android App Templates - APK Templates for Free App Development

-AppsGeyser uygulamasını indirin.
-Uygulamayı açın ve anasayfaya gidin.
-Create Now seçeneğine basın.
-Website seçeneğine basın.
-Gerekli bilgileri doldurun.
-Create App butonuna basın.
-Gerekli izinleri onaylayın.
-Ve uygulamanız hazır.

android uygulama yapma arşivleri - Meridyen

Bahsettiğimiz AppyGeyser uygulamasını indirmek için https://appsgeyser.com/ adresine gidin ve artık indirdikten sonraki kısımlar basit. Bu süreçte çok farklı, zevkinize göre uygulamalar yapabilirsiniz. Uygulamayı oluşturduğunuz süreçte, profesyonel olmanıza gerek yok. internet sitesinin adresi, uygulamanın adı, uygulamanın açıklaması, ikon seçimi, ekran düzeni seçimi ve uygulama kategorisinin belirlenmesi yeterli olacaktır. Eğer uygulamanızı play store’da yayınlamak isterseniz, bir geliştirici hesabına sahip olmanız gerekecektir. Ekstra olarak uygulama içinde Monetize isimli buton ile uygulama içerisine reklam dahil edebilir ve uygulamanızı ekmek teknesine dönüştürebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.