Android İçin 4 Harika Ekolayzer Uygulaması

/ 13 Kasım 2017 / 3.964 / yorumsuz
Android İçin 4 Harika Ekolayzer Uygulaması

Android İçin 4 Harika Ekolayzer Uygulaması

Android cihazlarından müzik dinlemeyi seven kişiler için geliştirilen çok sayıda ekolayzer uygulamaları bulunuyor. Bunlardan bazıları bariz bir şekilde telefonunuzun ses sistemini iyileştirirken dinlenen müziklerin de kalitesini oldukça arttırıyor. İşte Android cihazlarda müzik dinleyen kişilerin indirmeleri gereken 4 başarılı ekolayzer uygulama önerisi;

  1. Equalizer

Arayüzü en kaliteli olan uygulamalar arasında yer alan Equalizer aynı zamanda en basit şekilde kullanabileceğiniz ekolayzer uygulaması olarak ta rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Ücretli sürümü de bulunan uygulamada ücretsiz sürüm sayesinde 11 ön ayar yaparken aynı zamanda surround ses ve bas güçlendirme gibi özellikleri de kullanabiliyorsunuz.

  1. Equalizer & Bass Booster

Ücretsiz sürüm seçeneği de sunan Equalizer & Bass Booster pro APK versiyonu için ise 2,99 dolar ödemeniz gerekiyor. Uygulamanın sağladığı çok sayıda avantaj bulunuyor. Bas güçlendirme seçeneğine ek olarak aynı zamanda çevre sesi denetimi, 15 seviyeli ses yükseltici ve  bant ekolayzer desteği de sunuyor.

  1. Equalizer+

Google Play Store mağazası üzerinden editörün seçimi kategorisinde yer alarak dikkat çeken Equalizer+ uygulaması 10 ön ayar ve 5 bant ekolayzer seçeneği sunuyor. Bas güçlendirici, MP3 çalar ve ekolayzer desteği sunan uygulama için reklamsız kullanım isterseniz 2 dolar ücret ödemeniz gerekiyor.

  1. Equalizer Ultra Booster EQ

Son derece başarılı bir ekolayzer uygulaması olan Equalizer Ultra Booster EQ uygulamasının tek dezavantajı pek çok özelliği 1,50 dolar olarak ücretlendirilen Ultra Mod ile beraber kullanıma sunması. Uygulamanız tiz yükseltme, 10 bant ekolayzer, bas yükseltme ve sanallaştırma gibi özellikleri bulunuyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.