TikTok’tan Videoları İndirme

/ 9 Nisan 2021 / 1.887 / yorumsuz
TikTok’tan Videoları İndirme

Tiktok, hemen hemen hepimizin kullandığı bir platform. Giderek daha da popüler olmaya devam ediyor. Bazı kullanıcılar bu platformda beğendikleri videoları indirmek istiyorlar. Peki bunu nasıl yaparız?

TİKTOK EN YENİ AKIMLAR - EĞLENCELİ VİDEOLAR #6 - YouTube

TikTok aslında bunu yapmanızdır. Kendi profilinde video paylaşan herhangi bir TikTok kullanıcısı video indirebilir. Bir video indirmek istiyorsanız TikTok uygulamasını açın ve sağ alt köşesindeki kendi hesap simgenize dokunun. Profilinizde videolarınızı çok kolay bir şekilde indirebilme şansınız var. Burada videoya tıklayın ve video oynamaya başlayacak. Altta paylaş yazısına basın ve çıkan indir yazısına basın. Karşınıza ‘yerel olarak indir’ seçeneği çıkabilir. Buna basın ve indirmeye başlayın. İndirme bittiğinde videonuzu film rulonuzda bulabilirsiniz.

İtalya'da 13 yaşından küçüklere TikTok yasağı - Son Dakika Haberleri

Başkalarının telefonundan videoları indirmek isterseniz eğer, size bir kolay yol birde zor yolu anlatacağız. Kolay yol, ekranın ortasına birkaç saniye basılı tutmanız olacaktır. Burada karşınıza videoyu kaydet, favorilere ekle ya da ilgilenmiyorum seçenekleri çıkacaktır. Siz videoyu kaydet seçeneğine basın.
Zor yol ise ekranın sağ alt tarafında paylaş seçeneğine dokunduğunuzda birden çok seçenek görünecektir. Videoyu kaydet seçeneği olacaktır. Sizde bu seçeneğe basın. Eğer engellenmiş bir videoyu indirmek istiyorsanız, android ve İOS seçenekleri için store’a gidip TikTok video indirme uygulamalarından birini indirin ve engellenmiş olan videoları indirmek için bu uygulamaları kullanın. İşinize yarayacaktır.

TikTok'u PC ve Mac bilgisayarda kullanmak [Nasıl Yapılır] • digital report

TikTok videolarını bilgisayara indirmek için;
https://www.bluestacks.com/tr/index.html adresini gidin ve indirin. Ancak doğru işletim sistemini seçtiğinizden emin olun.
-Daha sonra google play’den TikTok’u indirin.
-Artık TikTok’u bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

IOS’lar için ise yukarıda yazan programı indirip aynı adımları uygulayabilirsiniz ancak burada TikTok’u App store’dan indirmeniz gerekecektir. Eğer indirmek istediğiniz video youtube’da mevcut ise buradan videoyu indirmek daha kolay olacaktır. Google sayısız video dönüştürücüler sayesinde istediğiniz videoyu youtube’dan indirebilirsiniz. Son alternatif ise videoyu bilgisayarınıza aktarmak olacaktır. Eğer dosya çok büyük değilse e-posta ile de bilgisayarınıza aktarabilirsiniz ancak büyük bir dosya ise dropbox’ı kullanabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz