Meizu ekran fotoğrafı çekme 2019

/ 27 Mart 2019 / 738 / yorumsuz
Meizu ekran fotoğrafı çekme 2019

Bugün sizlere Meizu model telefonlarda nasıl ekran görüntüsü alınır onu anlatacağız. Sizlerden gelen yoğun sorulardan dolayı bilgileri derledik ve ekran fotoğrafı nasıl çekilir anlatma karar aldık.  İşte detaylar…

Meizu ekran resmi nasıl çekilir?

Meizu cihazlarda ekran görüntüsü almak isterseniz eğer bu işlemin çok basit olduğunu söyleyelim.

Kullanmış olduğunuz Meizu telefonunuzda ekran görüntüsü almak isterseniz eğer, ses kısma tuşu ve güç tuşuna beraber basın ve ses açıksa eğer deklanşör sesi duyacaksınız. Ekranda zaten fotoğrafın çekildiğini göreceksiniz.

Çekilen fotoğraf ise galeride yer alacaktır. Bu kısımda düzenleme işlemi yapabilir veya istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Sizlerinde buna benzer soru veya merak ettikleriniz olursa eğer, yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.