Netflix Kullanıcı Sayısında Herhangi Bir Sınır Var Mı?

/ 7 Haziran 2021 / 591 / yorumsuz
Netflix Kullanıcı Sayısında Herhangi Bir Sınır Var Mı?

Netflix, evlerimize kapandığımız, 1 seneyi aşkın bu sürede hobi olarak edindiğimiz en güzel şeylerin başında geliyor. Peki bu uygulamanın kişi kullanım sırası var mı?

Netflix'ten Türkiye üyelik ücretlerine zam, işte yeni fiyatlar

Bu aldığınız pakete göre değişiyor. Eğer temel paket satın aldıysanız sadece tek bir ekranda izleme şansınız oluyor. Standart pakette ise aynı anda iki ekranda izleme şansınız oluyor. Özel pakette ise aynı anda 4 ekrandan izleme şansınız bulunmaktadır.

Ayrıca ortak kullanıcılara, şifre paylaşanlara gönderilen mail de “hesabın sahibiyle aynı yerde yaşamıyorsanız abone olmanız gerekir” şeklinde bir mail göndererek abone olunması istenmektedir. Yani ortak netflix hesabı pekte parlak bir fikir değil.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz