Nokia İçin WhatsApp, Messenger Kurmak Nasıl Yapılır?

/ 1 Şubat 2018 / 5.099 / yorumsuz
Nokia İçin WhatsApp, Messenger Kurmak Nasıl Yapılır?

Nokia İçin WhatsApp, Messenger Kurmak Nasıl Yapılır?

Bir dönemin efsane telefon markası olan Nokia akıllı telefon devleri ile rekabet etmek için yeni modeller üretmeye devam ediyor. Pek çok kişi anlık mesajlaşma uygulamaları olan WhatsApp ve Messenger uygulamalarının sadece İOS ile Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalıştığını sanıyor. Oysaki Nokia cep telefonunun pek çok modelinde de bu iki uygulama indirilerek sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bunun için sadece Nokia için WhatsApp, Messenger kurmak yeterli oluyor. Peki, bu uygulamalar Nokia telefonlara nasıl yükleniyor?

Nokia WhatsApp Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Nokia cep telefonuna sahipseniz ve cep telefonuna WhatsApp uygulamasını yüklemek istiyorsanız ilk olarak whatsapp.com/Nokia adresine gitmeniz gerekiyor. Telefonunuz listede yer alan WhatsApp destekleyen Nokia modelleri arasında yer alıyorsa bu durumda isterseniz uygulamayı bilgisayara indirip bilgisayardan cep telefonunuza gönderebilir ya da direkt olarak cep telefonunuza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. WhatsApp uygulaması tüm Nokia cep telefonlarında kullanılamamakta olup mutlaka uygulamanın indirilebilmesi için uygun model ve yazılıma sahip olması gerekmektedir.

Nokia Messenger Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Nokia cep telefonlarına Messenger uygulamasını indirmek için yine uyumlu model ve yazılım şartı aranmaktadır. Bu yazılım ve uyumlu modele sahip olan kişiler Nokia internet sitesi üzerinden uygulamayı direkt olarak indirebilmektedir. Uygulamayı indirip gerekli onayları verdikten sonra kullanmaya hemen başlayabilir, sevdiklerinizle ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz