Nokia Eski Günlere Geri Dönmek İstiyor( Bir Yeni telefon Daha )

/ 24 Eylül 2018 / 2.510 / yorumsuz
Nokia Eski Günlere Geri Dönmek İstiyor( Bir Yeni telefon Daha )

Nokia X7 Yeni Sızıntısıyla Gündemde

 

Android işletim sistemli akıllı telefon modelleriyle sektöre geri dönüş yapan Nokia, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Ülkemizde de satışa sunulan cihazlarıyla beğeni kazanan firma, şimdilerde X7 adında bir model hazırlıyor. Henüz resmi olarak tanıtılmayan Nokia X7, yaşanan sızıntı sonrasında gündeme geldi. Üstelik söz konusu sızıntı, cihazın ön panelini gözler önüne seriyor.

Nokia X7 Tasarımı

 

 

Ön panelinin ortaya çıkmasıyla nasıl bir tasarıma sahip olacağı az çok belli olan Nokia X7 modeli, çentiksiz bir kasa ile gelecek. iPhone X ile oluşan çentik modası kimi kullanıcılar tarafından oldukça eleştiriliyor. Android cephesinde çıkan son nesil amiral gemi modellerinde çentikli tasarımlara rastlamak mümkün.

Global olarak Nokia 7.1 Plus ismiyle anılan model, ön panelinde bilindik tasarım anlayışını sürdürüyor. Özellikle çentikli tasarımlardan hoşlanmayan kullanıcıların bu duruma oldukça sevinecekleri söylenebilir. Bunun yanında hızlı şarj desteği neticesinde kısa sürede batarya doluluk oranına ulaşabilecek olması beklenen modelin orta segment bir cihaz olacağı söylenebilir. Nitekim buna göre de teknik özellikler ile karşılaşacağız.

 

Nokia X7 Teknik Özellikleri

 

Snapdragon 710 işlemci ile geleceği ön görülen model hakkında ne yazık ki ayrıntılı bir bilgi bulunmuyor. Yani Nokia X7 teknik özellikleri adına resmi olarak açıklanmış bir detay henüz mevcut değil. Ancak ön panel sızıntısı düşünülecek olursa modelin yakında duyurulacağı tahmin edilebilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz