Samsung Galaxy TAB S4 İlk Kez Bu Kadar Net Sızdı!

/ 20 Temmuz 2018 / 558 / yorumsuz
Samsung Galaxy TAB S4 İlk Kez Bu Kadar Net Sızdı!

Samsung Galaxy TAB S4 İlk Kez Bu Kadar Net Sızdı!

Samsung markasının büyük bir sır olarak sakladığı en üst seviye tableti Galaxy S4 modeli için bugüne kadar yaşanan en net sızıntı meydana geldi. İnternete sızdırılan görseller sayesinde yeni amiral modelin yüzü ilk defa bu kadar net görüntülenmiş oldu. Yeni modelle ilgili olarak hala Samsung markası tarafından yapılan net bir açıklama bulunmazken sızdırılan yeni resimler bazı sorulara yanıt vermiş gibi görünüyor.

Evan Blass Yeni Resimler Yayımladı

Samsung sızıntıları denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan Evan Blass tarafından yapılan yeni sızıntıda Samsung Galaxy TAB S4 modeline ait olduğu iddia edilen 2 adet resim paylaşılırken bir adette yeni modele ait olduğu iddia edilen S Pen görüntüsüne yer verildi. Twitter üzerinden paylaşılan resimler kısa sürede teknoloji meraklıları tarafından beğeni yağmuruna tutulurken yine pek çok kullanıcı resimleri paylaşarak hesaba destek verdi.

İki Farklı Renk Seçeneği İle Satışa Sunulacak

Paylaşılan resimlerden anlaşıldığı üzere Samsung Galaxy TAB S4 modeli hakkında elde edilen ilk bilgiler markanın biri beyaz diğeri ise gümüş olmak üzere 2 farklı renk seçeneği sunacağı oldu. Yine cihazın biri arka bölümde biri ise arka bölümde olmak üzere 2 kamerası bulunacak. AKG desteği ile çok daha yüksek bir ses kalitesi vadeden cihazda klavyeli kılıf seçeneği ise artı ücretli olarak sunulacak.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.