Sonuçlar alınamadı ağ hatası nedir?

/ 2 Ocak 2020 / 916 / yorumsuz
Sonuçlar alınamadı ağ hatası nedir?

Google açılmıyor ve birçok servisi yanıt vermiyor durumdaysa bu arıza genel bir arızadır. Ancak en fazla karşımıza çıkan Youtube “Sonuçlar alınamadı” hatası nedir? Bugün buna bakalım…

Google veya Youtube’da sonuçlar alınamadı tarzında bazen karşımıza hata ekranı gelebiliyor. Bizler ise Tekrar dene butonuna basıp bir nevi sayfayı yeniliyoruz ve çözüme ulaşıyoruz. Bugün ise bu sorunu yaşayanlara yardımcı olacak bilgiyi aktaracağız.

Sonuçlar alınamadı hatası nedir?

Genel anlamda internet bağlantısında birçok kopma yaşanmaktadır. Modem ışıkları sönebilir veya internet olduğu düşünülürken internet bağlantısı kopmuş olabilir. Yani kopma anlık olsa bile bizler farkında olamayabiliyoruz. Durum böyle olunca, Gmail veya Youtube gibi platformlarda veri akışı olmadığı için Tekrar dene butonuna basarak yada sayfayı yenileyerek bu sorundan kurtulmuş oluyoruz.

Çözüm ise dediğimiz gibi ilk sayfayı yenileyen. Daha sonra sorun düzelmez ise tarayıcıyı kapatıp açın ve en son modemi yeniden başlatarak internet bağlantısını kontrol edin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.