Android Geri Sayımda Titreşim Kullanma

/ 14 Ekim 2020 / 30.311 / yorumsuz
Android Geri Sayımda Titreşim Kullanma

Arkadaşlar bu yazımızda sizlere android cihazlarda geri sayımda titreşim özelliğini kullanmayı anlatacağız. Titreşim özelliğini hemen hemen kullanmayan yok gibi, sessiz bir alana girdiğinizde titreşime alabilir veya telefonun sesini komple kapatabilirsiniz.

Yine titreşime alacağınız bir yerde geri sayım sayacını da titreşime alarak size titreşim ile bilgilendirme yapmasını sağlayabilirsiniz. Gelin şimdi bunu nasıl yapabileceğimize bakalım!

Titreşimi Geri Sayım Sayacında Kullanma

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere geri sayım sayacı titreşim ile bildirim  almak içi yapmanız gereken herşey aşağıda yazmaktadır.

  • Saat uygulamasını açınız.
  • Sağ üst kısımda kum saati ayarına giriniz.
  • Tekrar geri sayım sayacını açtıktan sonra üç nokta ile ayarlar kısmına giriniz.
  • Bu alanda titreşim butonunu aktif hale getireceksiniz.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra yapmanız gereken başka bir şey kalmayacaktır. Merak edilen ve tarafımıza iletilen sorunların çözümü ve merak edilen konulardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi bırakmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.