iPad Sıfırlama

/ 13 Mart 2021 / 4.582 / yorumsuz
iPad Sıfırlama

Apple’ın mühendislik çalışmaları ne kadar güçlü olsa da bazen cihazlar sorun çıkarabiliyor. Bu sorunu bazen iPad’imizde de yaşarız. Biz size bu yazımızda iPad sıfırla işlemini anlatacağız.

ipad sıfırlama ile ilgili görsel sonucu

iPad Sıfırlama İşlemi
1. Yöntem:
-Ayarlara girin ve iPad’imi bul özelliğini kapatın.
-Ayarlar’a girin ve sıfırla seçeneğine basın. Herşeyi sıfırlayın.
-Bu şekilde iPad’iniz sıfırlanmış olavaktır.

2. Yöntem
-iPad’i bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın
-Windows PC kullanıyorsanız iTunes uygulamasını açın. macOS 10.15 ve daha yeni bir sürüm kullanıyorsanız Finder kenar çubuğunda iPad’inizi seçin.
-Windows PC’deki iTunes penceresinin sol üst tarafında bulunan iPad simgesine basın, Özet‘i tıklayın ve iPad’e geri yükle‘yi seçin. ipad sıfırlamak işte bu kadar kolay.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz