Android İnternet Ağ Hızını Durum Çubuğunda Gösterme

/ 17 Ekim 2020 / 32.371 / yorumsuz
Android İnternet Ağ Hızını Durum Çubuğunda Gösterme

Hepinize merhaba, bu yazımızda size internet ağ hızını durum çubuğunda nasıl göstereceğinizi anlatacağım.

Android işletim sistemleri kullanıcılar için sayılamaz imkânlar ile kullanıcı dostu olmaya devam etmektedir. Bunlarda biride telefonun durum çubuğunda internet hızını gösteren bir gösterge ile anlık olarak internetin ağ hızını görmenizi sağlamaktadır.

Elinizde android işletim sistemli bir cihaz varsa bunu en iyi şekilde kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Size vereceğimiz adımları uygulayarak ağ hızını durum çubuğunda gösterebilirsiniz.

Android Cihazda Ağ Hızını Ekranda Gösterme

  • Ayarlar
  • Ekran
  • Durum Çubuğu
  • Ağ hızını göster (bu özelliği aktif etmeniz gerekecektir.)

Yukarıda adımları gerçekleştirdiğinizde internet ağınızın hızını durum çubuğu üzerinde görüntüleyebileceksiniz. Yalnız bu hız durumu bulunduğun konumda değişiklik gösterebilir. Bu yüzden telaş etmeyin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.