Turkcell Bip Yedeklemeyi Etkinleştirme

/ 15 Ekim 2020 / 30.749 / yorumsuz
Turkcell Bip Yedeklemeyi Etkinleştirme

Bip uygulamasını kullananlar için bir haberimiz var. Bip yedeklemesini bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Tüm operatörlerin kullanabileceği ve İOS ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen anlık mesajlaşma uygulamasında sohbet yedeklemesi nasıl yapılır konusunda yeni kullanıcılar tarafından sayfamızı takip edenlerden sorular gelmektedir. İşte çözümü arkadaşlar!

Bip Yedeklemeyi Açma

  • Bip Uygulamasını açınız
  • Daha Fazla’tıklayınız.
  • Ayarlar’a giriniz.
  • Sohbet Ayarları’na gidiniz.
  • Yedekle’ye basınız.
  • Verilerimi Yedekle’ye giriniz.

Yukarıda yazan adımlardan sonra ‘verilerimi yedekle’ye seçeneği kapalı durumdaysa bunu açık hale getiriniz. Tüm bu adımları uyguladıktan sonra bip uygulamasının sohbet yedekleme özelliğini aktif hale getirmiş olacaksınız.

Çözüm bulamadığınız bu tür konularda sorunlarınızı tarafımıza iletirseniz sizler için çözümler hazırlayabiliriz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.