Ghostbusters World AR Android ve iOS İçin Geliyor!

/ 10 Ekim 2018 / 472 / yorumsuz
Ghostbusters World AR Android ve iOS İçin Geliyor!

Ghostbusters World AR Android ve iOS İçin Geliyor!

 

Sony, tarafından sunulacak olan Ghostbusters World AR mobil oyunu hakkında bilgiler gelmeye devam ederken bu yıl içerisinde bu oyunun piyasaya sürüleceği hakkında ilk bilgiler geldi. Fakat gelen bilgiler arasında İOS ve Adroid için oyunun ne zaman geleceği hakkında bilgiler yer almıyor.

 

Ghostbusters World AR Mobil Oyunu

Ghostbusters World AR mobil oyunu oynayan kişiler için yeni bir sanal dünya oluşturmakta olup, oyunda arttırılmış gerçeklik (AR) ve Maps teknolojisi kullanılmıştır. Oyun içerisinde karakterinizi belirleyerek bu karakteri hayali etkisizleştirme ve tuzağa düşürme teknolojisinden yararlanarak donatıyorsunuz. Bu şekilde de hayalet yakalamak için çaba gösteriyorsunuz. Ghostbusters World AR oyununda aynı zaman da bir ekip oluşturarak bu ekiple birlikte güçlü hayaletleri devirmeye çalışıyorsunuz.

Aslında Sony sizlere Ghostbusters World AR mobil oyunu ile birlikte sevilen ve bilinen karakterleri kullanarak oldukça orijinal ve ilgi çekici hikayeler sunuyor. Oyunda PvP modu kullanılmakta olup, bununla birlikte bir hayalet ekibi oluşturulmaktadır. Bu şekilde dünya üzerinde Ghostbusters’ler ile yüzleşme imkanı elde edebiliyorsunuz. Apple Store üzerinde belirtilen bilgilere göre Ghostbusters World AR mobil oyunu tahmini olarak 22 Ekim 2018 tarihinde İOS için çıkacak olup, kullanıcıların beğenisine sunulacaktır. Oyuna gelen talep ve takip şimdiden yoğun olup, oyun hakkında gelen bilgiler bu yöndedir. Daha fazla bilgi için oyunun detayları hakkında bilgileri elde edebilirsiniz.

 

Ghostbusters Android İndir

Ghostbusters iOS İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.