Netflix İndirmek İçin Ne Yapmalıyız?

/ 13 Haziran 2021 / 797 / yorumsuz
Netflix İndirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Netflix, film platformudur ve filmler, şovlar, programlar hepsi ayrı bir zevk verir. Özellikle evlere kapandığımız şu günlerde yapacak pek bir şeyimiz olmadığından birçoğumuz film ve dizilere sarmış durumda. Peki bu netflix film platformundaki filmleri nasıl indirebiliriz?

Mayıs ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Netflix uygulamasını açın ve indirilenler bölümüne gidin. herhangi bir film ve şov programının yanında aşağı doğru beliren bir ok işareti mevcut. O oka bastığınız zaman indirme işlemi başlayacaktır. İndirme tamamlandıktan sonra o içeriğin yanında mavi bir tik meydana gelecektir. İndirdiğiniz içerikleri indirilenler bölümünden bulabilirsiniz.

Netflix'ten Türkiye üyelik ücretlerine zam: Yerel piyasa ve enflasyon  vurgusu

Eğer desteklenmeyen içerik indirmeye çalışıyorsanız boşuna uğraşmayın, içerik inmeyecektir. İndirmek için öncelikle CamStudio programını yükleyin. Daha sonra netflix videonuzu ayarlayın. Ve ekranı kaydetmeye başlayın. Kaydetme bittiğinde dosyaya izin verin ve kaydetmek istediğiniz yeri seçin. İçerikler inmiş olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz