Android O Beta Sürümü Android 8.0 Özellikleri | Eniyiandroid.com
     

Android 8.0 Son Sürümü Yükle İndir

Yazar: Emre Çelik   20 Mayıs 2017    247        
 
 
 
 
 
 

Android 8.0 Son Sürümü Yükle İndir 

Android O Beta Sürümü (Android 8.0) Bugün Yayımlandı, Hemen İndir!

Android O Beta, Android'in en yeni sürümü daha fazla makine öğrenimi, daha hızlı performans ve daha iyi bildirimler içeriyor.

Şirketin yıllık geliştirici konferansı olan Google I / O Etkinliğinde; Android'in yeni bir sürümünün doğuşu olmazsa olmazdı değil mi? 2017 gerçek anlamda dikkat çeken özellikleri olmasına rağmen gösterişli olmayan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bunun sebebi ise yeni işletim sisteminin kullanıcı deneyimini daha hızlı ve daha kolay hale getirmekle ilgili olması olabilir. Garip isimlendirilmiş özellikler de cabası. Fluid Experiences ve Vitals gibi.

Fluid Experiences


Fluid Experiences altında yer alan Deneyimler, Android'i biraz daha kesintisiz hale getirmek için tasarlanmış zarif araçlardır. Akıllı telefon kullanıcılarının videoları görüntülemelerine ve aynı anda not almalarına olanak tanıyan resim içinde resim "picture-in-picture" modu var.

Notification Dots Bildirim Noktaları, insanlara nelerin yeni olduğunu bulmaları ve mesajlarını kontrol etmeleri için daha zarif bir yol sunuyor.

Buna ek olarak, kullanıcılar size yazma çabalarından tasarruf etmek için bağlamsal ipuçları kullanan yeni akıllı metin seçimi ve otomatik doldurma seçenekleri bulabilecektir.

Artı, Android O, makinenizde doğrudan makine öğrenmeyi sağlayan bir yazılım olan Tensorflow'un bir lite sürümünü de içeriyor.


Vitals


Vitals, Android'in daha hızlı önyükleme ve uygulama yükleme süreleri içeren kaputun altında daha etkili olmasını sağlamakla ilgilidir.

Şirketin güvenlik konusunda sarfettiği eforlar oldukça fazla fakat kullanıcılar bunu pek göremiyor. Bu nedenle, cihazınızı gerçek dünya ve dijital tehditlerden koruyacak yeni güvenlik özelliklerini bir araya getiren Google Play Protect Hizmeti başlatılmıştır.

Android O Beta (Android 8.0)


Bugün burada gösterilen bazı özellikler, Android O geliştirici önizlemesini kontrol eden herkesin bildiği bir özellik olacak. Mart ayından bu yana kullanıma sunulan developer preview ve Google'ın daha az enerji kullanan akıllı uygulamaları ve makine öğrenme platformlarının katılmasıyla pil ömrünü nasıl artırmayı planladığı gösterilmiş oldu.

Android O 'nun en önemli özelliği de Kopyasız Yapıştırma!

Bunun gibi bir çok güzelliği görmek istiyorsanız Android O Beta Sürümü bugün indirilebilir durumda. Deneyin Farkı Kendiniz Görün!

Engadget

Android O Developer Preview

 
 
 

Etiket:   Android 8.0 Android İşletim Sistemleri Oreo Fluid Experiences Vitals Android O Beta (Android 8.0)

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com