Android Auto’ya Google Podcasts desteği geliyor

/ 2 Ağustos 2018 / 980 / yorumsuz
Android Auto’ya Google Podcasts desteği geliyor

Android Auto’ya Google Podcasts desteği geliyor

Haziran ayında Google , Android için Google Podcast‘leri olarak adlandırılan kendi Podcast uygulamasını kullanıma sundu . Bununla birlikte, yayınlanmasından bu yana, bazılarının uygulamanın resmi Android Auto entegrasyonunu ne zaman alacağı merak ediliyor.

Android Police , okuyucularından birinin Google Podcast entegrasyonuyla ilgili çalışmalarını görmeye başladığını, ancak tamamen olmadığını bildirdi. Bu okuyucuya göre, Android Auto’yu başlatmadan önce bir Google Podcast oynatmaya başlarsanız, medya kontrollerinde görünür. Ancak, Google Play Müzik veya Cep Oyuncuları gibi diğer müzik uygulamaları arasında Google Podcast’larını gerçekte seçme seçeneği mevcut değildir.

Bağımsız Android Auto uygulaması daha az rahatsız edici UI ile sürüş sırasında daha güvenli bir cihazı çalıştırmak için yapar. Google’ın kendi Android Auto uygulamasına entegre edilmek üzere Google Podcast’leri eklemek hoş bir ek olacaktır.

Harika uygulama entegrasyonlarından bahsetmişken, Spotify (ve Google veya YouTube Müzik değil) kısa süre önce Alarm tonu olarak ayarlanacak varsayılan Google Clock uygulamasıyla çalışmaya entegre edildi ve özellik şu anda önümüzdeki hafta içinde kullanıma sunuldu.

 

Kaynak : https://9to5google.com/2018/08/01/google-podcasts-android-auto-support-soon/


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.